Artikelbeschreibung
Informationen |
|
|---|---|
| Typ | AI 897.07 AC45-400HZ 230V 60K-OHM |
| Zolltarif-nummer | 85364900 |
| EAN | 4030641081850 |
| Gewicht in Kg | 0,245 |
| Herkunftsland | D |
Technische Daten |
|
| Baubreite | 45 mm |
| Gehäusebauform | Schaltschrank |
| Gerätetyp | AI 897 |
| Hilfsspannung | Ohne |
| Ansprechwert | 10 - 80 kΩ |
| IMD-Typ | AC |
| Technische Daten | AC 24 - 500 V |
| Ansprechwert-Typ | Einstellbar |