Artikelbeschreibung
Informationen |
|
|---|---|
| Typ | BH9140.12/011 UN3AC500V 5A UHAC230V |
| Zolltarif-nummer | 85364900 |
| EAN | 4030641649418 |
| Gewicht in Kg | 0,458 |
| Herkunftsland | D |
Technische Daten |
|
| Baubreite | 45 mm |
| Ausgangskontakte | 2 Wechsler |
| Gehäusebauform | Schaltschrank |
| Gerätetyp | BH 9140 |
| Ansprechverzögerung | Ja |
| 1- / 3-phasig | 1, 3 |
| Messbereich max. | 40 A |
| Hilfsspannung | AC, DC |