Artikelbeschreibung
ADERBRUCHRELAIS
Informationen |
|
|---|---|
| Typ | AI 940 3AC50/60HZ 190V |
| Zolltarif-nummer | 85364900 |
| EAN | 4030641605018 |
| Gewicht in Kg | 0,425 |
| Herkunftsland | D |
Technische Daten |
|
| Baubreite | 45 mm |
| Ausgangskontakte | 1 Wechsler |
| Gehäusebauform | Schaltschrank |
| Gerätetyp | AI 940 |
| 1- / 3-phasig | 3 |
| Hilfsspannung | Ohne |
| Messbereich | AC 0,5 - 16 A |