Artikelbeschreibung
Informationen |
|
|---|---|
| Typ | BD5877.01/241 AC230V 200K...2MOhm |
| Zolltarif-nummer | 85364900 |
| EAN | 4030641587833 |
| Gewicht in Kg | 0,475 |
| Herkunftsland | D |
Technische Daten |
|
| Baubreite | 45 mm |
| Gehäusebauform | Schaltschrank |
| Gerätetyp | BD 5877/241 |
| Hilfsspannung | AC |
| Ansprechwert | 200 - 2000 kΩ |
| IMD-Typ | AC |
| Technische Daten | AC 0 - 400 V |
| Ansprechwert-Typ | Einstellbar |